»آخرین اخبار کنگره
درباره کنگره

درباره کنگره

انجمن روانشناسی اجتماعی ایران در راستای مدیریت و ایفای نقش مرجعیت علمی خود، بصورت مستمر اقدام به برگزاری کنگره روانشناسی اجتماعی نموده و تاکنون سه کنگره موفق را برگزار کرده است. امسال نیز با یاری خداوند قصد آن داریم تا مقارن با روز جهانی صلح، چهارمین کنگره روانشناسی اجتماعی را با موضوع ” ابعاد روان‏شناختی صلح” برگزار کنیم. صلح در معنای کلان با توجه به تحولات اجتماعی- سیاسی جهان علی‏الخصوص خاورمیانه، و نقش موثر وکلیدی ایران در عرصه بین‏المللی از یک سو؛ و صلح درمعنای خرد آن با توجه به چالشها و مقتضیات اجتماعی روز از سوی دیگر موضوعی است که توجه اندیشمندان رشته‏های مختلفی را به خود معطوف داشته است. در این کنگره ضمن تمرکز بر ابعاد روان‏شناختی صلح، با توجه به ماهیت بین رشته‏ای آن از همه پژوهشگران، صاحب‏نظران، اساتید و دانشجویان علاقمند به موضوع صلح دعوت می‏شود تا با ارسال خلاصه آثار پژوهشی خود در این رخداد علمی شرکت نمایند.

با توجه به محدودتی زمانی آثار علمی بصورت تنها بصورت چکیده مقاله پذیرفته شده که آثار منتخب به دو صورت ارائه شفاهی و پوستر ارائه می‏گردند، اگرچه امتیاز هر دو در گواهی مقالات یکسان است. خلاصه آثار پدیرفته شده در مجموعه مقالات کنگره به چاپ خواهند رسید.

مطابق با کنگره‏های پیشین و بنابر استقبال شرکت‏کنندگان سعی بر آن است تا از نظرات صاحب نظران این رشته در قالب سخنرانی‏های کلیدی و پانلهای تخصصی بهره بریم. همچنین امیدواریم کنگره ما مجددا میزبان میهمانان خارج از کشور از طریق ویدئو کنفرانس باشد.

نظر بدهید!!!

نظر شما برای “درباره کنگره”

قالب وردپرس